IP-відеореєстратор з функцією PoE VSEVID VSD-NVR1625A-P16 (v2.0)

Продано
Новинка
IP-відеореєстратор з функцією PoE  VSEVID VSD-NVR1625A-P16 (v2.0)
  • Код товару: 12355
  • Наявність: Под заказ
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 16:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Відгуки:
(0)

IP-відеореєстратор з функцією PoE  VSEVID VSD-NVR1625A-P16 (v2.0)
Водночас зібрати потоки з усіх IP відеокамер, зберегти відзняті матеріали, мати можливість підключення до IP-камер, щоб реалізувати запис, відтворення та резервне копіювання тривог VCA та централізовано управляти IP-камерами, включаючи налаштування, імпорт/експорт інформації в реальному часі, відображення інформації, оновлення здатний відеореєстратор VSEVID VSD-NVR1625A-P16. До цього реєстратора можна підключити одночасно до 16 мережевих IP камер з живленням через РоЕ. Крім підтримці перегляду в реальному часі, зберігання та відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 12 МП, а також збору зображень, трансляції на екранах, функцій зберігання та пошуку, є можливість задавати правила для захисту периметра. Підтримується підключення камер із датчиками (підтримка сигналізації виявлення VCA). Також працює функція хмарного оновлення. Відеомонітор працює через VGA, а також через HDMI з 4К (3840х2160). Є 1 х RJ45 з самоадаптивною мережею 10/100/1000Мбит/с та 16 х RJ45 POE та самоналаштовуванням 10/100 Мбит/с. Багатогодинні записи поміщаються у два внутрішні диски, загальний об’єм яких може досягати 20 Тб. Підтримка форматів стиснення S.265/H.265/H.264. Напруга живлення відеореєстратора складає від 110В до 240В. Рекомендований температурний діаназон: -10С до +55С. Окрім самого відеореєстратора з мишкою та кабелем живлення, також до складу комплекту входить упаковка, гарантійний талон та інструкція.

Термін гарантії складає 2 роки.


ПАРАМЕТРИ:
Тип відеореєстратора:  NVR 
Формат відеореєстратора:  ІР 
HDD:  2 SATA до 10ТБ кожен
Роздільна здатність запису:  До 12 Мп 
Формати відео: S.265/H.265/H.264 
Відеовихід HDMI:  4К (3840х2160)
Відеовихід VGA:  Наявний 
USB-вихід:  USB 2.0 — 2, USB 3.0 — 1 
Кількість користувачів онлайн:  64
Протоколи:  TCP/IP, HTTP, HTTPs,  IPv4, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, P2P (for cloud), NFS, iSCSI 
Наявність каналів IP:  16
Можливі роздільні здатності запису:  2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп, 12Мп
Функції (можливості): Централізоване управління IP-камерами, включаючи налаштування, імпорт/експорт інформації в реальному часі, відображення інформації, оновлення.
Можливість підключення до IP-камер, щоб реалізувати запис, відтворення та резервне копіювання тривог VCA. Підтримка сигналізації виявлення VCA. Підтримка хмарного оновлення 
Живлення:  110-240B
Споживання:      280Вт
Діапазон робочих темп: -10С до +55С 
Інтерфейси (порти): 1 х RJ45 самоадаптивна мережа 10/100/1000Мбит/с,
16 х RJ45 POE (240 Вт макс загалом на всі порти) з самоналаштовуванням 10/100 Мбит/с 

Теги: IP-відеореєстратор з функцією PoE VSEVID VSD-NVR1625A-P16 (v2.0)

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Відгуки
Евгений
Евгений
29.09.2020
HDCVI Видеокамера VSD-U502D1 Gray
HDCVI Видеокамера VSD-U502D1 Gray
Хорошее качество видео ночью, работает стабильно без сбоев..
Анна
Анна
11.09.2020
Видеокамера VSD-U504D1 White
Видеокамера VSD-U504D1 White
Хорошая камера. Очень высокое качество картинки. Камеру установили и подключили на следующий день после покупки. Пока все работает без сбоев..
Дмитрий
Дмитрий
08.07.2020
Комплект видеонаблюдения VSD-N3S12/430W2.25
Комплект видеонаблюдения VSD-N3S12/430W2.25
Нужна была система видеонаблюдения для офиса. Решили заказать Vsevid. Хочется отметить, что менеджер задавал много вопросов по типу объекта, выезжали специалисты перед монтажем и оценивали особенности нашего офиса и только потом предложили подходящий комплект и сделали монтаж. Очень приятно, что не ..
Рекомендуємо
Проєктування систем відеоспостереження
Вам потрібне надійне відеоспостереження? Наші фахівці вивчать всі нюанси Вашого об'єкта та створять надійну систему відеоспостреження, виконають якісний монтаж обладнання.
Детальніше
Проєктування систем відеоспостереження